Ova Kıyıboyu hemen teslim

Adana şehrine bağlı bulunan Seyhan ilçesinde Ova Kıyıboyu projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ova Proje firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 7 bin 360 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 90 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Ova Kıyıboyu projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 90 metrekare ile 149 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Aydınlar Caddesi’nde inşa edildi. Ova Kıyıboyu projesi Kıyıboyu Bulvarı’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Ova Kıyıboyu projesindeki konutların fiyatları 245 bin TL ile 410 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0322 459 59 55

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın