Otto Ataşehir satışa çıkıyor

Otto Ataşehir projesi ofis ve konut hayatını birleştiren çok yönlü bir proje olmaktadır. Proje,2530 ada 16 parselde bulunan arsa üzerinde yükselmektedir. A blokta konut, ofis ve ticari alanları, B blokta ise 4 katlı bağımsız bir ticari alan bulunmaktadır.

Üstelik projede 70 adet daire mevcuttur. Bu daireler 1 artı 1, 2 artı 1, 2 artı 2 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin konumu İstanbul’un Ataşehir İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje İstanbul Gayrimenkul Yatırım Grubu ve Modern Yapı işbirliği ile hayata geçirilmektedir. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

İstanbul Gayrimenkul Yatırım Grubu ve Modern Yapı işbirliği hayata geçirilen proje 2530 ada 16 parselde bulunan arsa üzerinde yükselmektedir. Söz konusu proje konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan 2 bloklu, karma butik bir projedir. A blokta konut, ofis ve ticari alanları yer almaktadır. B blokta ise 4 katlı bağımsız bir ticari alan bulunmaktadır. Ayrıca projede 70 adet daire mevcuttur. Bu daireler 1 artı 1, 2 artı 1, 2 artı 2 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır.

Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 71 ile 84 metrekare arasında değişmektedir. 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 122 metrekaredir. 2 artı 2 dairelerin büyüklüğü brüt 265 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 179 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Katlar arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Proje, modern ve estetik bir görünüm sağlayan ekolojik tuğla mimarisi ile dikkat çekmektedir.

Otto Ataşehir konumu ve fiyatları hakkında

Proje, İstanbul’un Ataşehir İlçesi Barbaros Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik Ataşehir’in en gözde konumunda yer almaktadır. Metroya 1 metre mesafede yer almaktadır. E5, TEM, köprüler, Avrasya Tüneli, Sabiha Gökçen Havalimanı yakın konumdadır.

Otto Ataşehir projesinde fiyatlar henüz belirlenmemiştir. İlerleyen günlerde tüm detayları belli olacaktır. Ayrıca kat irtifakı tapularının, inşaatın subasman seviyesine gelmesiyle beraber dağıtılmaya başlanması planlanmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 444 88 05 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…