Ona Residence Bursa’da yükseldi

Bursa şehrinin Nilüfer ilçesinde Ona Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje ONA İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 7 bin 600 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 258 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Ona Residence projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 52 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Lefkoşe Caddesi’nde inşa edildi. Ona Residence projesi Çamlıca Mahallesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Ona Residence projesindeki 1+1 konutların fiyatları 400 bin TL’den başlıyor. Projedeki 2+1 konutlar ise 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Söz konusu olan 3+1 konutların fiyatları da 700 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarına sunuluyor.

Telefon: 444 88 16

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın