Olympus Residence Bayraklı’da yükseldi

İzmir şehrine bağlı bulunan Bayraklı ilçesinde Olympus Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Reformist Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Söz konusu olan proje toplamda 8 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Olympus Residence projesi bünyesinde 48 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 7334. Sokak’ta inşa edildi. Olympus Residence projesi No:6’de konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar bir tek daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre tasarlandı. Olympus Residence projesinde bulunan konutların tümü 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 140 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Olympus Residence projesinde yer alan 3+1 dairelerin fiyatları 550 bin TL ile 630 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Telefon: 0232 363 03 30

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın