emlakbulten.com

Olcay Point Residence banka kredisine uygun

İsminden de anlaşılacağı üzere Olcaylar Group İnşaat firmasının imzası ile Zenar Nearport projesi hayata geçiriliyor. Söz konusu olan proje İstanbul iline bağlı bulunan Esenyurt ilçesinde inşa ediliyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor. Bahsi geçen proje modern mimarisi ile bulunduğu bölgede şimdiden adından söz ettirmeyi başarıyor.

Proje, bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer veriyor Böylelikle Zenar Nearport projesi bölgedeki daire ve ticari konut ihtiyacını karşılayacak nitelikte yaşama kazandırılıyor. Söz konusu olan proje toplamda 7 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Bahsi geçen proje bünyesinde 269 konut barındıracak şekilde planlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde yükseliyor. Zenar Nearport projesindeki konutlar lokasyonları itibariyle de dikkat çekiyor. Bahsi geçen konutlar Yeşilkent Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Projede bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana gelecek şekilde planlanmış durumda. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise daire tiplerine uygun bir şekilde tasarlandı. Zenar Nearport projesinde bulunan konutlar 1+1’den 4+1’e kadar değişiklik gösteren daire tiplerinde hayata geçiriliyor. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise 64 metrekare ile 234 metrekare arasında farklılık gösterecek şekilde planlandı.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Söz konusu olan konutların tümü banka kredisine uygun olarak inşa ediliyor. Böylelikle projede yer alan daire ve ticari konutlara sahip olmak isterseniz banka kredisi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Zenar Nearport projesinde yer alan konutların fiyatları 300 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutların alıcılarına 2020 yılının Ekim ayı içerisinde teslim edilmesi planlanmakta.

Telefon: 02126010101