Cumartesi, Mart 2, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Oksijen Park Gözdağı satışları devam ediyor

Oksijen Park Gözdağı projesi, İstanbul İli, Pendik İlçesi’nde yer alan bir konut projedir. STS Grup İnşaat tarafından hayata geçirilen bu projede farklı büyüklükte çok sayıda daireler yer almaktadır. Projenin detayları, dairelerin özellikleri ve proje konumu hakkında merak edilenler haberin devamında yer almaktadır.

Projenin özellikleri nelere?

Oksijen Park Gözdağı projesi toplam 3.702 metrekare inşaat alanı üzerinde yer almaktadır. Projede 1+1’den 4+1 dairelere kadar çok sayıda büyüklüğü değişik daire yer almaktadır. Doğa ile iç içe bir alanda huzur dolu bir hayatın kapılarını açan projede daireler modern tasarıma sahiptir. Dairelerin hem iç mimarisi, hem dış mimarisinde modernlik ve estetik görüntü ön plandadır. Daire içlerinde birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılmaktadır. Bina dışında ses ve ısı yalıtımı için mantolama mevcuttur. Daireler arasında da ses gitmemesi için ses yalıtımı mevcuttur. Katlar arasında geçiş için özel asansör sistemi bulunmaktadır.

Oksijen Park Gözdağı projesinde 7/24 güvenlik hizmeti verilmektedir. Güvenlik için ayrıca kamera sistemleri de vardır. Araç parkı için hem açık otopark, hem kapalı otopark vardır. Projede engelliler için de özel asansör, araç park yeri ve park vardır.

Projedeki sosyal alanlar neler?

Proje sosyal donatılar olarak da zengindir. Çocuklar için özel oyun parkı bulunmaktadır. Kişisel bakım için sauna, buhar odası ve SPA merkezi vardır. Spor yapmak içinse basketbol sahası, spor salonu ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Yüzme havuzu kapalı yüzme havuzudur. Hem yetişkinler, hem çocuklar için uygundur. Proje yeşil bir alan üzerine konumlandırılmıştır. Etrafı ağaçlar ile çevrili olduğundan bol oksijenli bir havası vardır. Bu temiz havada yürümek için özel yürüyüş  yolları da vardır.

Oksijen Park Gözdağı nerede?

Proje önemli yerlere yakın mesafededir. Kreş, ilkokul, ortaokul, lise, cami, eczane, hastane, semt pazarı gibi yerlere yakındır. Uzak bölgelere ulaşım için hem özel araç hem toplu taşıma araçları kullanılabilir. Özel araçla seyahat etmek için boğaz köprüleri, E-5, TEM, Avrasya Tüneli, anayol ve caddeler kullanılmaktadır.

Oksijen Park Gözdağı konumundan toplu taşıma ile seyahat için dolmuş, metro, minibüs, deniz otobüsü, Marmaray kullanılmaktadır. Ayrıca şehirler arası ya da ülkeler arası gezmek için havaalanına da yakın konumdadır.

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için 0 (850) 242 07 87 numarası bulunmaktadır. Ayrıca 0 (505) 042 52 34 cep numarasından da ek olarak bilgi alabilirsiniz. 

Oksijen Park Gözdağı daire fiyatları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…