Oasis Acropol Town satışları devam ediyor

Oasis Acropol Town

Oasis Acropol Town projesi dikkat çeken merkezi konumu ile dikkat çeken Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yer almaktadır. Üstelik söz konusu proje Grup Aura firması hayata geçirmektedir. 20.540 metrekarelik arsa alanı üzerinde toplam 39 adet villa bulunmaktadır. Her biri tek katlı olan villalar 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Grup Aura firması imzası taşıyan proje 20.540 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde konumlanan projede toplam 39 adet villa yer almaktadır. Her biri tek katlı olan villalar 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projedeki villaların arsa payları 250 metrekare ile 570 metrekare arasında değişmektedir. Satışa sunulan 3 artı 1 villa tipindeki konutların büyüklüğü brüt 118 metrekare ile 132 metrekare arasında değişmektedir. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Her villaya özel olarak tahsis edilmiş açık otopark alanı mevcuttur. Üstelik her villaya özel 115 metrekare ile 430 metrekare arasında bahçe kullanım alanları bulunmaktadır.

Ortak alan içerisinde yarı olimpik ortak yüzme havuzu ve güneşlenme alanları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra özel havuzlu villalar da yer almaktadır. Villalarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmakla birlikte bağımsız ısıtma sistemine sahiptir. Konutların giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Aynı zamanda konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Her villa içerisinde vestiyer, çamaşır odası ve ebeveyn banyosu gibi pek çok donatı yer almaktadır.

Oasis Acropol Town konumu hakkında

Proje, Muğla’nın Bodrum İlçesi Yeniköy Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Severcan Caddesi üzerinde konumlanan proje günlük yaşamda ihtiyaç duyulan birçok lokasyona yakın mesafede yer almaktadır. Ayrıca Oasis’e 5 dakika ve Marinaya 15 dakika yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

Oasis Acropol Town fiyatları ne kadar?

Yaşamın başlamış olduğu Oasis Acropol Town projesinde fiyatlar bulunduğu konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Satışa sunulan 3 artı 1 villa tipindeki konutların fiyatı 15.000.000 TL ile 16.500.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0252 319 50 88 ve 0533 151 92 73 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…