Nouvel Maltepe’de teslimler başlıyor

Adından da anlaşılacağı gibi İstanbul’un Maltepe ilçesinde Safir Adatepe projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ağaoğlu Omak İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar iki blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 5 bin 300 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Safir Adatepe projesi bünyesinde 163 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar altı farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Safir Adatepe projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 4+2 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 60 metrekare ile 260 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Safir Adatepe projesindeki 1+1 konutlar 542 bin 376 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 844 bin 856 TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 1 milyon bin 310 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Bahsi geçen projedeki 4+1 konutların fiyatları 2 milyon 33 bin 663 TL’den başlarken, 5+1 konutların fiyatları ise 2 milyon 286 bin 489 TL’den başlıyor. Projede yer alan 4+2 konutlar ise 2 milyon 392 bin 837 TL’den başlayan ücretlerle alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yalı Mahallesi’nde inşa edildi. Safir Adatepe projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0850 360 61 61

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın