Northgate Ankara Esenboğa’da yükseliyor

Ankara’nın Esenboğa ilçesinde, ADN Atlas Yapı imzasıyla hayata geçirilen Northgate Ankara projesi, 1 milyon metrekarelik arsa inşaat alanına sahip durumda.

400 bin metrekaresi yeşil alan olan projede, 2300 ev-ofis ve bin konut yer alıyor. Projede home ofisler 2018 Aralık’ta, daireler ise 2019 Mayıs’ta sahiplerine teslim edilecek.

1+0’dan 4+1’e kadar konut tiplerinin yer aldığı projedeki ev-ofisler ve dairelerin büyüklükleri, 28 metrekare ila 200 metrekare arasında değişiyor.

Konut fiyatlarının 280 bin TL ila 1 milyon 250 bin TL arasında değiştiği projede, yüzde 35 peşinatla kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Projede açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, AVM, market, kafe, restoran, okul, güvenlik, kameralı güvenlik, göl/gölet, açık ve kapalı otopark, süs havuzu ve amfiteatr gibi sosyal donatı özellikleri bulunuyor.

Esenboğa Havalimanı’na 7 kilometre uzaklıktaki Northgate Ankara projesi, Şükrü Saracaoğlu Cad. Gülnihal Sok. Esenboğa/Ankara adresinde yer alıyor.

Telefon: 444 97 90

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın