Nlogo İstanbul’da 39 bin TL peşinatla

Nlogo IstanbulBugüne kadar tam 39 bin kişiyi projelerinden konut sahibi yapan Özyurtlar inşaat bu başarıyı kutlamak için şimdi Nlogo İstanbul projesinde 39 bin TL’den başlayan peşinatlarla ev sahibi olma imkanı sunuyor. Nlogo İstanbul projesinin Haziran 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanmaktadır.

TEM Bahçeşehir bağlantısının yanı başında yükselen Nlogo İstanbul projesi 34 bin 580 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Geçen yıl yatırımcısına yüzde 150 kazandıran Özyurtlar İnşaat’ın son projesi olan Nlogo İstanbul 2 bin 519 konut ve 59 ticari birimden meydana geliyor. Nlogo İstanbul Evleri’nde 1+0 daireler 119 bin TL’den, 1+1 daireler 159 bin TL’den, 2+1 259 bin TL’den, 3+1 daireler ise 289 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Nlogo İstanbul seçkin markaları ile bölgenin en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Cadde İstanbul’a ev sahipliği yapıyor.

Geniş sosyal imkanları ile dikkat çeken Nlogo İstanbul projesinde çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, süs havuzları, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, sinema salonu, Türk hamamı, sauna, giyinme odaları, fitness center, çocuk oyun odası, lobi-cade bar gibi alanlar bulunuyor.

Tel: 444 40 27

Emlakbulten.Com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın