Nidapark İstinye’de 60 ay sıfır faizle

Emlak Konut GYO güvencesiyle Tahincioğlu tarafından İstanbul, Avrupa Yakası, Sarıyer, İstinye’de inşa edilen Nidapark İstinye projesinde 60 ay vade ve yüzde sıfır faiz avantajı ile satışlar başladı.

Nidapark İstinye projesi İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan İstinye’de 15 bin 525 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

3 bölümden meydana gelen Nidapark İstinye projesi Nidapark İstinye Panaroma bölümü 24 blokta toplam 202 adet bağımsız bölüm, Nidapark İstinye Koru bölümü 12 blokta toplam 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi bölümü ise 19 blokta toplam 202 bağımsız bölümden meydana gelmektedir.

2+1, 3+1, 2.5+1, 3.5+1, 4.5+1 tipindeki dairelere yer verilen Nidapark İstinye projesinde 60 ay vade ve yüzde sıfır faiz avantajı ile satışa sunuluyor.

Nidapark İstinye projesi yer alan dairelerin en küçüğü 90 metrekare olarak tasarlanırken en büyük daire alanı ise 663 metrekare olarak tasarlandı.

Nidapark İstinye projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, su kaydırağı, Türk hamamı, sauna, masaj, fitness center, masa tenisi, bilardo, tenis, mini futbol, voleybol, plaj voleybolu, basketbol, bisiklet, okçuluk, amfi tiyatro, çocuk oyun alanı, yürüyüş ve koşu parkuru gibi alanlar yer alıyor.

2019 yılı Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi planlanan Nidapark İstinye projesi LEED Gold sertifika adayı.

Tel: 444 4 846

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın