Nidapark İstinye fiyatları

İstanbul iline bağlı bulunan Sarıyer ilçesinde Nidapark İstinye projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Tahincioğlu Gayrimenkul firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 15 bin 525 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Nidapark İstinye projesi bünyesinde 538 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Nidapark İstinye projesinde bulunan konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 90 metrekare ile 663 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor.

Nidapark İstinye projesinde bulunan konutlar konum itibariyle de ilgi görüyor. Söz konusu olan konutlar Reşitpaşa Mahallesi, Katar Caddesi’nde bulunuyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Nidapark İstinye projesinde bulunan konutlar 3 milyon 942 bin TL ile 10 milyon 266 bin TL arasındaki fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 4444846

Bir Cevap Yazın