Nidapark Ayyıldız teslim tarihi

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde, Tahincioğlu Gayrimenkul şirketi tarafından inşa edilen Nidapark Ayyıldız konut projesi, toplam 95 adet konut ve 10 adet ticari alandan oluşuyor.

Konut projesinde 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda bulunuyor. Konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 64 metrekare ila 255 metrekare arasında yer alıyor.

Projenin Ocak 2021 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Nidapark Ayyıldız konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 747 bin TL ila 995 bin TL arasında, 2+1 tipteki daireler 1 milyon 229 bin TL ila 1 milyon 297 bin TL arasında, 3+1 tipteki daireler ise 1 milyon 520 bin TL ila 2 milyon 176 bin TL arasında fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinde peşin alımlarda yüzde 15 indirim imkânından yararlanarak konut sahibi olunabiliyor.

Nidapark Ayyıldız konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut. Isınma sistemi olarak merkezi sistemin kullanıldığı konut projesinde; açık otopark, kapalı otopark, çocuk oyun parkı, Türk hamamı, güneşlenme terası, özel güvenlik, sauna, açık yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği bulunuyor.

Asansörlü olan konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumda. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Konut projesinin tam konumu neresi?

Giriş katlarında mağazaların ve dükkânların yer aldığı konut projesi, oldukça merkezi bir konumda inşa ediliyor. Toplu taşıma olanaklarına yakın bir noktada bulunan konut projesi, birçok merkezi yere de çok yakın.

Cendere Caddesi’nde hayata geçirilen konut projesi, Kabataş-Mahmutbey metro hattına kolay ulaşılabilir bir noktada.

Nidapark Ayyıldız konut projesi satış ofisi, Merkez Mah. Duçi Bomonti Arkası Sok. No: 4 Şişli/İstanbul adresinde bulunuyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 444 4 846 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın