Next Level Çayyolu nerede yükseliyor?

Ankara’nın Çayyolu ilçesinde, Pasifik İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Next Level Çayyolu konut projesi, toplam 42 bin 184 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Konut projesinde 354 adet daire, 40 adet town villa, 20 adet loft, 10 adet penthouse var. Projede 3+1’den 7+2’ye kadar 92 farklı tipte konut mevcut durumda bulunuyor. Haziran 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 152 metrekare ila 445 metrekare arasında değişiyor.

Yüzde 38’i satılan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Next Level Çayyolu projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki en düşük daire fiyatı 750 bin TL olarak belirlendi. Projenin yeni satışa çıkan etabından ev sahibi olmak isteyenler 120 ay vade ve sıfır faiz olanağımdan faydalanabiliyor.

Kampanya kapsamında satışa çıkarın 4+1 tipteki dairelerde yüzde 10 peşinat ve 4 bin 310 liradan başlayan taksit avantajının yanı sıra erken kapatmada yüzde 25’e varan indirimden yararlanarak da konut sahibi olunabiliyor.

Next Level Çayyolu konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, restoran, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve güneşlenme terası gibi birçok sosyal donatı özelliği mevcut durumda bulunuyor.

Asansörlü olan konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatıldı. Isıtma sistemi olarak merkezi sistemin kullanıldığı konut projesinde, dairelerde ısı pay ölçer de yer alıyor. Akıllı ev sisteminin bulunduğu projede, jeneratör de mevcut durumda.

Konut projesinin konumu neresi?

Çayyolu Rekreasyon Vadisi’nin içindeki arazide yükselen konut projesi; okullara ve alışveriş merkezlerine oldukça yakın bir konumda. Konut projesi, merkezi bir noktada yer alıyor.

Next Level Çayyolu konut projesi, Hacı Bektaşi Veli Cad. (Beyler Caddesi Arkası) 5452. Sok. No: 1A Çayyolu Çankaya/Ankara adresinde bulunuyor.

Telefon: 0312 284 47 47

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın