emlakbulten.com

New Eyüp ön talep toplamaya başladı

New Eyüp İstanbul Avrupa yakasında yer alan bir projedir. Dem İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Ön talep toplama aşamasında olan projede çok sayıda değişik yapılı daire bulunmaktadır. Ön talep ile bilgileri paylaşılmaya başlanan proje hakkında detaylar haberin devamında yer almaktadır.

Proje detayları

New Eyüp projesi toplam 81 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yer almaktadır. Bu alanın 21 bini konutlar için ayrılmaktadır. Konutlar için ayrılan alanda 6 adet blok bulunmaktadır. Bu bloklar 10 katlıdır. Toplam 520 adet daire yer almaktadır. Daireler 1+1’den 3+1’e kadar değişik oda sayısına sahiptir. Dairelerin dışında 28 bin metrekarelik ticari alan yer almaktadır. Bina yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır. Ayrıca deprem yönetmeliği ve yalıtım yönetmeliğine de uygundur. Konutlara iniş çıkış için asansör sistemi yer almaktadır. Dairelerin her birinde kendine özel balkon bulunmaktadır. Bu balkonlardan doğa manzarası izlemek mümkündür.

New Eyüp projesinde özel peyzajlı yeşil alanlar bulunmaktadır. Bloklara ulaşmak için bu yeşil alanların arasında özel yollar vardır. Bu yolların dışında ayrıca özel yürüyüş parkurları da hazırlanmaktadır. Site güvenliği için 7/24 güvenlik sistemi mevcuttur. Kameralı güvenlik sistemleri ile hem dairelerin hem site genelinin güvenliği sağlanmaktadır.

New Eyüp daire teslimleri

Proje konumu İstanbul’un en eski semtlerinden Eyüp merkezdedir. Metronun hemen yanında bulunmaktadır. Bu özelliğinde dolayı istenilen diğer bölgelere kolay ulaşım sağlanmaktadır. Okul, hastane, eczane, market ihtiyaçlarını karşılamak kolaydır. Ayrıca eğlence merkezlerine de kısa sürede ulaşma imkanı vardır. Yatırım değeri de yüksek olan bölge ailelerin oturması için de idealdir.

New Eyüp daireleri hem oturum için, hem yatırım amaçlı tercih edilmektedir. Dairelerin teslimi 2022 Ağustos ayında yapılmaktadır. Proje şu anda ön talep toplama aşamasındadır. Dairelerin fiyatları ve ödeme koşulları ile ilgili net bir bilgi verilmemektedir. Proje hakkında ek olarak bilgi almak için firmayı arayabilirsiniz. Bunun için 0554 675 72 37 numarası bulunmaktadır. Ayrıca projenin kendi web sitesi olan neweyup.com sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Bu site üzerinden ön talep formunu doldurup göndererek projede yerinizi alabilirsiniz. Yine sitedeki iletişim alanlarında da iletişime geçebilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız