Nevesta City hemen teslim

İzmir şehrine bağlı bulunan Karşıyaka ilçesinde Nevesta City projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ercan Şahin İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede bulunan konutlar on katlı tek blokta inşa edilmiş durumda. Nevesta City projesi bünyesinde 60 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Nevesta City projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 61 metrekare ile 119 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Nevesta City projesindeki 1+1 konutlar 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 300 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Örnekköy Mahallesi’nde inşa edildi. Nevesta City projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarına sunuluyor.

Telefon: 0232 367 65 62

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın