Cumartesi, Mart 2, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Neva Yalı İzmir’de yükselecek

Neva Yalı İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hayata geçecek bir proje. Rönesans Gayrimenkul tarafından hayata geçirilecektir. İzmir’in merkezinde denize sıfır olarak yapılacak projenin büyük ilgi görmesi beklenmektedir. İşyerleri ve konutlardan oluşacak olan projede farklı büyüklükte dairelerin yer alması bekleniyor.

Rönesans Gayrimenkul’den yeni proje

Neva Yalı Rönesans Gayrimenkul’un dikkat çeken projelerinden birisi olma özelliğinde. Firma daha önce de İzmir Konak’ta benzer bir projeye başlamıştı. Tekfen Rönesans ismi verilen bu projede de daireler ve işyerleri bir arada bulunmaktaydı. Modern şehir İzmir’e yakışır modern iç ve dış mimariyle hazırlanan projeler bölgede büyük ilgi ve merakla takip ediliyor.

Neva Yalı İzmir’in en yeni ve tek denize sıfır projesi olarak dikkat çekiyor. Daireler ve işyerlerinden direkt olarak deniz manzarası izlenme imkanı projenin en büyük özelliklerinden birisi. Geçmişin izleri ve geleceğin modernliğini birleştiren proje hem İzmir’den hem de çevre bölgelerden ilgi görmeye başladı.

Neva Yalı özellikleri

Proje şu anda daha tasarlanma aşamasındadır. Bu nedenle dairelerin ve işyerlerinin büyüklükleri hakkında bilgi verilmemektedir. Projenin 2 adet yüksek kule, 2 adet de orta yükseklikte kule olarak inşa edilmesi planlanmaktadır. Yüksek kulelerde işyerlerinin olması bekleniyor. Küçük olan apartmanlarda ise dairelere yer verilmesi beklenmektedir. Daire ve işyerlerinin farklı büyüklüklerde olması planlar arasında yer almaktadır.

Neva Yalı projesi hakkında şu anda çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Projenin lansmanından sonra daha detaylı bilgiler verilecektir. Proje hakkında detaylı bilgi almak için ön talep formu doldurabilirsiniz. Bunun için projenin web sitesi olan nevayali.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitede yer alan formu doğru bir şekilde doldurduğunuzda proje hakkında ek olarak bilgilerden ilk haberdar olabilirsiniz. Ayrıca 0312 840 10 00 numarasından da ek bilgiler alabilirsiniz.

Diğer yeni projelere göz atmak için tıklayınız…