Nev İstanbul, 2+1 daireleriyle fark yaratıyor

Sakinlerine kaliteli bir yaşam alanı sunan Nev İstanbul, 2+1 daireleriyle farklı çözümler yaratıyor. Kullanım alanlarının işlevsel olmasına dikkat edilerek tasarlanan 2+1’ler, Nev İstanbul’da en avantajlı şekilde yer alıyor.

Avrupa Holding’in gücünü arkasına alan MOM Yapı’nın ilk projesi olan ve Çekmeköy’de inşa edilen Nev İstanbul, 2+1 daireleriyle de kalite odaklı olduğunu kanıtlıyor. 123-150 m2 arasında değişen alanlara sahip olan 2+1’ler, evin her alanının işlevsel olarak kullanılmasına olanak sağlıyor. Bu yönüyle öne çıkan daireler, kullanışlı mimarileriyle göze çarpıyor.

Nev İstanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Gaye İntepe de Nev İstanbul projesinde bulunan her dairenin işlevselliğe önem verilerek tasarlandığına dikkat çekti ve şunları söyledi: “İnsanların algıları artık değişiyor. Bu nedenle, 2+1 daireler hem ekonomik açıdan hem de kullanım alanı yönünden ilgi görüyor.Özellikle Nev İstanbul’un 2+1’leri çok farklı… Projedeki iki odalı daireler, evi kullanışlı hale getirecek her detay düşünülerek tasarlandı. Dolayısıyla Nev İstanbul’dan 2+1 daire satın almaya karar verenler aynı zamanda her metrekaresini ideal bir şekilde kullanabilecekleri bir yaşam alanına da kavuşmuş oluyorlar.”

60 aya kadar 0 faizli vadelendirme
Şile Otobanı’na ve ihalesi onaylanan Üsküdar-Alemdağ metro durağına yürüme mesafesinde bulunan Nev İstanbul, ulaşım açısından da oldukça avantajlı bir konuma sahip. Tago Mimarlık Ofisi’nden Japon mimar Tatsuya Yamamato tarafından projelendirilen ve 7 bloktan oluşan Nev İstanbul, 50 bin metrekare inşaat alanına sahip. 239 konutun yer aldığı projede açık otoparkın yanı sıra 340 araç kapasiteli bir kapalı otopark da bulunuyor. Yüzde 80 oranında tamamlanan proje Haziran 2012’de sahiplerine teslim edilecek.

Projede daireler 197.000 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Metrekare ortalama satış fiyatı ise 3000 TL. Nev İstanbul ödeme koşullarında peşin ve banka kredili ödemelerde %7 indirim yapılıyor veya %5 peşin %10 3 ay sonra %10 ise teslimde ödeme yapılarak kalan tutar banka kredisi ile ödenebiliyor diğer bir seçenek ise firma bünyesinde verilen peşinat tutarına göre 60 ay’a kadar 0 faiz ile vadelendirme yapılabiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın