Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Neo Trend Evleri’nde 135 bin TL’ye

Tugay İnşaat tarafından Bursa Mudanya’da hayata geçirilen Neo Trend Evleri projesinde satılık daire fiyatları 135 bin liradan başlıyor.

Mudanya’da Melisa Residence, Melisa Residence Private, Mia Burgaz projelerinin teslim eden ve Melek Residence projesinin teslim etmeye harızlanan Tugay İnşaat’ın yeni projesi Neo Trend’de toplam 70 daire bulunuyor.

Bursa, Mudanya,  Güzelyalı Eğitim Mahallesinde 2 bin 89 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Neo Trend Bursa projesi 2 blokta toplam 70 daireden oluşuyor.

Neo Trend Evleri teslim tarihi

Neo Trend projesinin Aralık 2016 yılı Aralık ayı içerisinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

1+1 ve 2+1, 2+1 dubleks olmak üzere toplam üç farklı tip daire seçeneğinin bulunduğu Neo Trend Evleri projesinde daire büyüklükleri ise 55 metrekare ile 117 metrekare arasında değişiyor.

Neo Trend Evleri sosyal alanlar

Neo Trend projesinde  kapalı otopark, lobi, kamelya, minyatür havuzlu bahçe alanı, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terasları, havuz başı kafe bistro, bay ve bayanlar için ayrı kullanımlı sauna ve duşlar, fitness center, cep sineması gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Neo Trend Evleri ödeme planı

Neo Trend Evleri projesinde 2 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Yüzde 25 nakit + yüzde 75 kredili ödeme seçeneği veya yüzde 25 nakit + yüzde 75 vade farksız taksitli ödeme seçeği ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Ayrıca peşin ödemelerde de indirimler yapılıyor.

Neo Trend Evleri Bursa fiyatları ne kadar?

Neo Trend Evleri Bursa projesinde 1+1 daireler 135 bin ile 175 bin lira arasında, 2+1 daireler ise 245 bin ile 275 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tel: 444 6 148

Emlakbulten.Com