Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak Haberleri

Neo Park Bolluca hemen teslim

İstanbul şehrine bağlı bulunan Arnavutköy ilçesinde Neo Park Bolluca projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Neo Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Neo Park Bolluca projesi bünyesinde 20 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlenmiş durumda. Neo Park Bolluca projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 153 metrekare ile 171 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Bolluca Köyü’nde inşa edildi. Neo Park Bolluca projesi konum olarak da ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Neo Park Bolluca projesindeki 3+1 konutların fiyatları 1 milyon 500 bin TL ile 1 milyon 700 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Telefon: 444 96 39