Nef’ten yurt dışına fikir ihracatı

Nef, konut sektöründe bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Nef, Ocak 2018’de yurt dışı yatırımları için hayata geçirdiği Nef Global ile dünyaya açılıyor. İlk proje, Brentford Londra’da Nef Brentford London projesi ile hayata geçirilecek.

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Ocak ayında Nef Global’i kurduğumuzda 3 kişilik kadromuz yurtdışında 62 ayrı firma ile masaya oturdu. Şu anda bu rakam 200’ün üzerinde. Hedefimiz 2023’te 10 ayrı metropolde olmak ‘’ dedi.

Nef Global Genel Müdürü Kahraman Yiğit, projenin Heathrow’a arabayla 15 dakika, şehir merkezine ise metroyla 20 dakika uzaklıkta olan ve son yıllarda Londra’nın en hızlı gelişen bölgelerinden birisi olarak göze çarpan Brentford bölgesinde yer aldığını söyledi. Yiğit, “Yeni marina ve stadyumun inşa edildiği bu bölgenin etrafında 200’ün üzerinde kurumsal şirket ve 25 bin beyaz yakalı çalışan bulunuyor.

Finans Merkezi olarak konumlanan Brentford bölgesinin bir diğer özelliği ise Londra’nın en büyük botanik parkı Kew Gardens, Syon Park ve Boston Manor parklarına yürüme mesafesinde yer alması’’ diye konuştu. 3 bloktan meydana gelen Nef Brentford London projesinde daire fiyatları 380 bin pounddan başlıyor. Projeye 2019 yılı Nisan ayında başlayacak.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın