Nef Çekmeköy Ormantepe fiyatları

İstanbul ilinin gözde ilçelerinden biri olan Çekmeköy ilçesinde Nef Çekmeköy Ormantepe projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Sur Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Nef Çekmeköy Ormantepe projesi bünyesinde 409 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar 35 bin metrekarelik arsa alanında yükseliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Nef Çekmeköy Ormantepe projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 1,5+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 66 metrekare ile 209 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 1+1 konutların fiyatları 700 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 970 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Nef Çekmeköy Ormantepe projesinde bulunan 3+1 konutlar da 1 milyon 322 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Projedeki 1,5+1 konutların fiyatları 558 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Nişantepe Mahallesi’nde inşa ediliyor. Nef Çekmeköy Ormantepe projesi Şile Otoyolu üzerinde hayata geçiriliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.