Salı, Aralık 5, 2023
Emlak Haberleri

Narlife Karasu son daireleri satışta

Narlife Karasu projesi sessiz, huzurlu ve konforlu yaşam alanları dikkat çekmektedir. Projenin konumu Sakarya’nın Aziziye Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Ayrıca bu proje Arslan İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Her biri 3 katlı olarak tasarlanan bloklarda toplam 53 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 1 artı 1 ve 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Arslan İnşaat güvencesi ile tasarlanan projede her biri 3 katlı olarak yükselen bloklar bulunmaktadır. Bu bloklarda toplam 53 adet daire yer almaktadır. Daireler ise 1 artı 1 ve 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Ayrıca dairelerin büyüklüğü brüt 50 metrekare ile 80 metrekare arasında değişmektedir. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 60 metrekaredir. Ayrıca 1 artı 1 dairenin net büyüklüğü 50 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur.

Sosyal alanlar içerisinde açık yüzme havuzu ve güneşlenme alanları bulunmaktadır. Hidrofor ve merkezi uydu sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte yüz tanıma, parmak izi okuyucu ve görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfaklar Amerikan mutfak modeline sahiptir. Duşakabin, barbekü, PVC doğrama ve spot aydınlatma gibi pek çok özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Narlife Evleri konumu hakkında

Proje, Sakarya’nın Karasu İlçesi Aziziye Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Merkezi konumda yükselen proje doğa manzarasına sahiptir. Çevresinde muhitinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur.

Narlife Evleri fiyatları ne kadar?

Narlife Evleri projesinde son 1 adet daire avantajlı fiyatla satışa sunulmuştur. Üstelik projede banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 60 metrekare büyüklüğe sahip 1 artı 1 dairenin fiyatı 649.000 TL’dir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (264) 718 45 00, 0 (212) 212 12 66 veya 0 (507) 772 87 78 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…