MyWay Dokuz Eylül hemen teslim

İzmir ilinin Buca ilçesinde MyWay Dokuz Eylül projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Gözde Grubu firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje bünyesinde 132 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. MyWay Dokuz Eylül projesinde bulunan konutlar 1+0, 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 50 metrekare ile 83 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Ahmet Piriştina Bulvarı’nda inşa edildi. MyWay Dokuz Eylül projesi konum olarak da ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. MyWay Dokuz Eylül projesindeki konutların fiyatları 169 bin TL ile 274 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 69 33

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın