Mykale Boğaziçi hemen teslim

Çanakkale’nin merkez bölgesinde Mykale Boğaziçi projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Armada Yıldız İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar iki blokta inşa edilmiş durumda. Mykale Boğaziçi projesi bünyesinde 24 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Cumhuriyet Mahallesi’nde inşa edildi. Mykale Boğaziçi projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Mykale Boğaziçi projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 120 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Mykale Boğaziçi projesindeki 2+1 konutlar 390 bin TL ile 420 bin TL arasında değişiklik gösterecek şekilde fiyatlandırılmış durumda. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 650 bin TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0286 213 70 00

Bir Cevap Yazın