My Life Home’da yüzde 12 indirim

İzmir şehrine bağlı bulunan Ulukent ilçesinde My Life Home projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Gürdemir İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 9 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. My Life Home projesi bünyesinde 182 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede bulunan konutlar İstiklal Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

My Life Home projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1’den 5+1’e kadara farklılık gösteren daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 101 metrekare ile 266 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. My Life Home projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 350 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki 3+1 daireler ise 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 konutların fiyatları 1 milyon 200 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki 5+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

My Life Home projesinde peşin ödemelerde yüzde 12 indirim fırsatı sağlanıyor. Ayrıca Garanti Bankası ile yapılan anlaşma kapsamında 0,99 faizle 120 ay taksitlendirmeli kredi alınabiliyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılının Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0232 999 61 66

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın