My Life Home ödeme planı

İzmir ilinin Ulukent ilçesinde My Life Home projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje, Gürdemir İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen proje, üç bloktan meydana geliyor.

Proje toplamda 9 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. İstiklal Mahallesi, 5 . Cadde No:2’de konumlandırılmış olan proje, bünyesinde 182 konut barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Projede yer alan konutlar dört farklı konut tipinden meydana geliyor. Büyüklükleri de aynı şekilde dört farklı plandan oluşan projede daire, teraslı bahçe katı ve loft dubleksler bulunuyor. Projede yer alan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlandı. Bahsi geçen konutlardan 4+1 tiptekiler teraslı bahçe katı olarak hayata geçiriliyor. 5+1 daire tipindeki konutlar ise loft dubleks olarak yaşama kazandırılıyor.

My Life Home projesinde yer alan 2+1 daireler 101 metrekare olarak tasarlandı. Projede bulunan 3+1 konutlar da 140 metrekare olarak hayata geçiriliyor. Bahsi geçen 4+1 teraslı bahçe katı konutlar 215 metrekare büyüklüğe sahip olurken 5+1 loft dubleks konutlar ise 266 metrekare olarak tasarlanmış durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

My Life Home projesinde yer alan 2+1 tipteki daireler 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. My Life Home projesinde bulunan 4+1 konutlar ise 1 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Projede yer alan 5+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Projede yer alan konutlara sahip olmak isteyen alıcılar için peşin ödemelerde yüzde 12 indirim fırsatı sağlanıyor. My Life Home projesinde ayrıca Garanti Bankası ile yapılan anlaşma kapsamında 120 ayda yüzde 0,99 faiz oranı ile konut kredisi kullanabilirsiniz.

Projenin alıcılarına 2021 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0232 999 61 66

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın