Salı, Aralık 5, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

My Home Maslak’da 477 bin TL’ye

Agaoglu My Home MaslakMy Home Maslak projesinde yüzde 10 oranında gerçekleşecek olan fiyat artışından etkilenmemek için son gün 3 Nisan. Projede fiyatlar 477 bin TL’den başlıyor 1 milyon 964 bin TL’ye kadar yükseliyor. Fiyat artışından sonra fiyatlar ise 527 bin TL’den başlayarak 2 milyon 228 bin TL’ye kadar yükselecek.

My Home Maslak, 3 kulede toplam 786 daireden oluşuyor. Projede studio dairelerden, 3+1’e ve 4+1’den teras evlere kadar farklı ihtiyaçlara göre seçenekler bulunuyor. Optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde, ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor.

My Home Maslak, doğayla iç içe, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, kapalı otoparkı ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor.

My Home Maslak, TEM otoyoluna ve 2. köprüye bağlantısı ile bulunmaz bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Üniversitelere, okullara, alışveriş merkezlerine ve hastanelere çok yakın konumda olan My Home Maslak sağladığı zaman tasarrufu ile yaşamı kolaylaştırıyor.

www.myhomemaslak.com

Emlakbulten.com