Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, Kalamış Marina’ya karşı yükseliyor

Ceylan İnşaat tarafından İstanbul Göztepe Fikirtepe’de hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesinde deniz manzaralı 2+1 dairelerin fiyatları 678 bin TL’den başlıyor.

Sunduğu uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla dikkat çeken ve Kalamış Marina manzarası ile İstanbul’u yeni bir seyir terası ile buluşturan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesinde 2+1 daire fiyatları 678 bin TL’den başlıyor.

192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten meydana gelen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesinde 120 aya kadar vadelendirilen ödeme seçenekleri ile daire sahibi olmak mümkün.

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda 120 aya kadar vadelendirilen ödeme koşulları sunduklarını belirtti.

Muammer Ceylan sözlerine şöyle devam etti: “Projemizde, şehir hayatının gerektirdiği tüm ihtiyaçları karşılamak üzere Türk Hamamı’ndan meyve bahçelerine, özel güvenlikten spor tesislerine kadar her detayı düşündük. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle hem çekirdek aileler hem de kalabalık ailelere hitap edecek konutlar tasarlıyoruz.

İstanbul Anadolu yakasının kalbinin attığı Göztepe’de 678 Bin TL’den başlayan deniz manzaralı 2+1 dairelerimizle bölgede kalitemiz ve sunduğumuz imkanlarla fark sağlıyoruz.”

Tel: 444 70 16

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın