Mudanya Saraylar’da kişiye özel ödeme

Birel İnşaat imzası ile Mudanya Saraylar projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı üzere Bursa iline bağlı bulunan Mudanya ilçesinde yaşama kazandırıldı. Söz konusu olan projede çalışmalar tamamlanmış durumda. Bahsi geçen konutların tümü hemen teslim durumunda olduğu için alıcılarına bu yönü ile avantaj sağlıyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bu sayede, projede yer alan konutlar beklemek istemeyen alıcıların ilgisini görüyor. Ayrıca, projede yer alan konutlar bu sayede zaman sıkıntısı olan alıcılara avantaj sağlıyor.

Mudanya Saraylar projesi bünyesinde 36 adet konut barındıracak şekilde planlandı. Söz konusu olan proje 4 bin 775 metrekarelik arsa alanında inşa edildi.

Projede yer alan konular nerede yükseldi?

Projede yer alan konutlar Halitpaşa Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda. Bahsi geçen konutlar Samanyolu Caddesi’nde bulunuyor. No:7/A’da inşa edilmiş olan Mudanya Saraylar projesi lokasyonu itibariyle ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projede yer alan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise daire tiplerine uygun bir şekilde planlanmış durumda. Söz konusu olan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+2 konut tiplerinde yaşama kazandırıldı. Mudanya Saraylar projesindeki konutların büyüklükleri ise 165 metrekare ile 341 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlara sahip olmak isteyen alıcılar için kişiye özel ödeme koşulları sunulabiliyor. Bahsi geçen konutların fiyatları ise 1 milyon 500 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan Mudanya Saraylar projesinde en yüksek konut fiyatı 3 milyon TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 02245447315

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın