Cumartesi, Aralık 2, 2023
Emlak Haberleri

Motto Teras Bahçe fiyat bilgileri

Konya’nın Selçuklu ilçesinde, Somuncu Grup inşaat şirketi tarafından inşa edilen Motto Teras Bahçe konut projesi, toplam 36 bin 118 metrekare arsa inşaat alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplam 7 bin 863 metrekare arsa alan üzerine inşa edilen konut projesinde 132 adet daire yer alıyor. 2 adet bloktan oluşan projede; 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte, 4+1 tipte, 5+1 tipte ve 6+1 tipte daireler var.

Projedeki konutların büyüklükleri, 104 metrekare ila 370 metrekare arasında bulunuyor. Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen konut projesindeki dairelerin yüzde 47’si satıldı.

Motto Teras Bahçe konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 1+1 tipteki ve 2+1 tipteki dairelerin satışı tamamlanmış durumda. Projedeki 3+1 tipteki daireler 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Projedeki 4+1 tipteki daireler ise 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Konut projesindeki dairelere banka kredisi kullanarak sahip olunabiliyor.

Motto Teras Bahçe konut projesi sosyal donatı olanakları

Proje, zengin sosyal donatı özellikleriyle oldukça dikkat çekiyor. Konut projesinde kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, SPA, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası ve kapalı otopark gibi birçok sosyal donatı olanağı yer alıyor.

Asansörlü olan konut projesinde, ebeveyn banyosu ve teras var. Balkonlu konut projesinde akıllı ev sistemleri yer alıyor. Şık ve modern tasarımıyla tercih edilen proje, aile yaşamına uygun bir şekilde tasarlanıyor. Projenin yüzde 70’i yeşil alanlara ayrıldı.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Proje, oldukça merkezi bir konumda hayata geçiriliyor. Toplu taşıma olanaklarına da yakın olan proje, Beyşehir Çevre Yolu ve Başkent Hastanesi yakınında inşa ediliyor.

Motto Teras Bahçe konut projesi, Selçuk Mah. Hisarönü Sok. Konya/Selçuklu adresinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 444 9 766 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.