Mopaş Bahçe Evler hemen teslim

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde Mopaş Bahçe Evler projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje MOPAŞ A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 12 bin 500 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 316 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar altı farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Mopaş Bahçe Evler projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+2 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 77 metrekare ile 437 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Çayırova’da inşa edildi. Mopaş Bahçe Evler projesi konum olarak da ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Mopaş Bahçe Evler projesindeki peşin fiyat aralığı 241 bin 582 TL ile 967 bin 666 TL arasında değişiyor. Projedeki konutların normal fiyatı ise 268 bin 421 TL ile 1 milyon 75 bin 174 TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0850 733 00 18

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın