Modda Bulvar nerede

İzmir ilinin Bornova ilçesinde Modda Bulvar projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ontan Gayrimenkul Geliştirme firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 15 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Proje bünyesinde bin 50 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Modda Bulvar projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri 79 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan donatılar nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları ve ödeme koşulları ilerleyen günlerde belli olacak. Modda Bulvar projesinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Koşukavak Mahallesi’nde inşa ediliyor. Modda Bulvar projesi Kamil Tunca Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 6731

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın