Cumartesi, Mart 2, 2024
Emlak Haberleri

Moda Bademli fiyat listesi

Bursa ilinin Mudanya ilçesinde Moda Bademli projesi hayata geçirildi. Söz konusu olan proje isminden de anlaşılacağı gibi Bademli Mahallesi’nde ye alıyor. Bahsi geçen proje Ömer Kumova İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılmış durumda.

Çalışmaları tamamlanan projedeki konutlar beklemek istemeyen ve zaman sıkıntısı olan alıcılara avantaj sağlıyor. Moda Bademli projesi bünyesinde daire ve villalar barındıracak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje toplamda 70 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Söz konusu olan proje bünyesinde 176 konut barındıracak şekilde hayata geçirildi.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Moda Bademli projesinde bulunan konutlar 3+1’den 6+1’e kadar değişiklik gösteren daire tiplerinden oluşuyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise 195 metrekare ile 645 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiyor. Moda Bademli projesinde bulunan 3+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 400 bin TL olarak belirlendi. Söz konusu olan 4+1 daireler ise 1 milyon 800 bin TL ile 2 milyon 50 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Projedeki 5+ konutların fiyatları ise 2 milyon 550 bin TL olarak alıcılarına sunuluyor. Son olarak bahsi geçen projedeki 6+1 konutlar 5 milyon 500 bin TL olarak belirlenen fiyatı ile satışa çıkarılmış durumda.

Konutlar banka kredisine uygun.

Proje hemen teslim durumunda.

Telefon: 0224 451 3939