Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Mint E-5 fiyat bilgisi

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Kağıthane ilçesinde, Mint İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Mint E-5 konut projesi, toplam 10 bin 400 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplam 101 adet daireden meydana gelen konut projesinde, 1 adet de ticari alan mevcut. Konut projesinde 1+1 tipte ve 2+1 tipte daireler bulunuyor. Konut projesinde isteğe göre birleştirilebilen daireler de var.

Konut projesi sahiplerine hemen teslim edilebilir durumda bulunuyor.

Mint E-5 konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 512 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1 tipteki daireler ise 887 bin TL’den başlayan fiyatlarlasatışa çıkarıldı.

Kalan son konutlar için ise yüzde 0,98 faiz oranıyla kredi kullanabilmek mümkün durumda bulunuyor. Konut projesinin yüzde 90’ı satıldı. Projede alıcılara 4 yıl kira garantisi veriliyor.

Mint E-5 konut projesi sosyal donatı özellikleri

Proje, birbirinden zengin sosyal donatı özellikleriyle ilgi görüyor. Konut projesinde fitness merkezi, sinema, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği yer alıyor.

Asansörlü olan konut projesinde, lobi ve resepsiyon da bulunuyor. Merkezi ısıtma sisteminin tercih edildiği konut projesinde, dairelerde ısı pay ölçer de yer alıyor. Balkonlu olan konut projesinde, akıllı ev sistemleri de var. Proje, 360 derece şehir manzarasına sahip şekilde tasarlandı. Konut projesi, şık ve modern tasarımıyla alıcılardan yoğun ilgi görüyor. Proje, yeni nesil şehir apartmanı konseptine sahip. Proje, çevre dostu bir yapıya sahip şekilde inşa edildi.

Konut projesinin tam konumu

Konut projesi, oldukça merkezi bir noktada bulunuyor. Toplu taşıma olanaklarına da yakın bir yerde yükselen proje, E-5 ve TEM bağlantı yolu üzerinde inşa ediliyor.

Konut projesi; Perpa metrobüs durağına 2 dakika, Perpa ticaret merkezine 4 dakika, Memorial Şişli Hastanesi’ne 5 dakika, Okmeydanı Hastanesi’ne 7 dakika, Bomontiada’ya 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Mint E-5 projesi, Talatpaşa Mah. Ertan Sok. Kağıthane/İstanbul adresinde bulunuyor.

Telefon: 0212 288 00 00