Mimkent Vista nerede yükseliyor?

İzmir’in Karabağlar ilçesinde, Deviren İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Mimkent Vista konut projesi, toplam 11 katlı tek blokta, 33 adet daireden oluşuyor.

Her katta 3 daire yer alacak şekilde tasarlanan konut projesinde; 2+1 daireler brüt 135 ila 145, net 70 ila 80 metrekare, 3+1 daireler ise brüt 170, net 105 metrekare büyüklüğe sahip durumda. Temmuz 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen konut projesinin yüzde 55’i şimdiden satıldı.

Mimkent Vista konut projesi ödeme planı

Konut projesinde yer alan 2+1 tipte dairelerin fiyatları 395 bin TL ila 480 bin TL arasında değişiyor, 3+1 tipte dairelerin fiyatları ise 625 bin TL. Konut projesinde, daire bedelinin yarısı peşinat olarak verilip kalan yarısını ise teslimde ödemek mümkün. Projede ayrıca ipotek kredisi programından yararlanarak da daire sahibi olunabiliyor.

Kaba inşaatı tamamlanmış hâldeki Mimkent Vista konut projesinde, şu an satılık toplam 15 adet daire var.

Konut projesindeki sosyal donatı olanakları

Isıtma sistemi olarak kombinin tercih edildiği projede asansör de mevcut. Aile yaşamına uygun olarak hayata geçirilen projede; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, her daireye özel kapalı otopark, açık hava sineması, merkezi uydu sistemi ve süs havuzu gibi birçok sosyal donatı özelliği mevcut.

Daierelerin ankastre beyaz eşyalarla donatıldığı projede, intercom sistemi de bulunuyor. Projede özel kilitli depo alanı ve bir de hizmetli odası mevcut.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen proje, toplu taşıma olanaklarına da oldukça yakın. Yaklaşık yüzde 70’i yeşil alanlara ayrılan Mimkent Vista konut projesi; çevre yolları, hastaneler, okullar, çeşitli alışveriş merkezleri ve İstinye Park’a oldukça yakın bir konumda yükseliyor.

Konut projesi, General Kazım Özalp Mah. 47/12. Sok. Karabağlar/İzmir adresinde yer alıyor.

Proje ile ilgili detaylı bilgilere 0232 248 22 88 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın