Mila’s Daphne Peninsula sosyal alanlar

Milas-daphne-peninsula-sosyal-alanlarVitality Luxury Hotel ve residence konutlardan oluşan karma proje Mila’s Daphne Peninsula projesinde 2 bin 600 metrekare açık spor alanı, basketbol sahası, tenis kortu, 2 bin 250 metrelik yürüyüş parkurları, golf pratik sahası ve çocuk oyun parkı gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Mila’s Daphne Peninsula projesinde içerisinde fitness, kafe ve restoranın bulunduğu 810 metrekare sosyal tesis binası, 148 metrekare yetişkin havuzu, 16 metrekare çocuk havuzu ve 70 metre güneşlenme platformu bulunuyor.

Mila’s Daphne Peninsula projesi ev sahiplerine en konforlu yaşam imkanı sağlanması için hepsi sınırsızca deniz gören golf pratik sahası, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, tenis kortu, yetişkin yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness center, restaurant kafe ve bar hizmetleri gibi zengin sosyal imkanlara sahiptir.

Mila’s Daphne Peninsula projesinde uzun ve keyifli sahil şeridinde kurulacak deck ve iskelelerde, localarda , kumsalda veya yemyeşil çimenler üzerinde güneşlenme imkanı sunuluyor. Ayrıca tekne bağlama alanı, denizden ulaşımına imkan verirken, Vitality Luxury Hotel önünde planlanan helikopter pisti ise havayolu ile ulaşım imkanı sağlamaktadır. Böylece projeye havadan, karadan ve denizden ulaşım imkanı sağlanmış oluyor.

Tel: 0216 655 50 81

Emlakbulten.Com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın