Cumartesi, Mart 2, 2024
Emlak Haberleri

Midu Residence satışları devam ediyor

Midu Residence projesinde kalan son daire sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Mersin’in Yenişehir İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bahsi geçen proje Oktay İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 5.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde 4 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Oktay İnşaat firması güvencesi ile yaşama geçirilen proje 5.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde 14 katlı tek blok yükselmektedir. Bu blokta 4 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler yer almaktadır. Satışa sunulan 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 249 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 185 metrekare olmaktadır. Site güvenliğini sağlamak için sokak içi ve çevresinde geniş açılı ve gece görüşlü güvenlik kamerası bulunmaktadır. Bununla birlikte güvenlik şifreli giriş ve şifreli blok girişleri bulunmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde, açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve fitness salonu yer almaktadır. Üstelik nitelikli peyzaj uygulaması yapılmaktadır.

Bahçede damlama sulama sistemi ile çevre ve sokak aydınlatmaları bulunmaktadır. Ayrıca yedek su deposu, lobi, sosyal alanda kablosuz internet, 8 kişilik çift asansör ve tam kapasite jeneratör gibi özellikler dikkat çekmektedir. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Tüm konutlar pay ölçerli merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfakların içerisinde bulaşık makinesi, ocak, fırın, davlumbaz ve mikrodalga fırından oluşan ankastre set bulunmaktadır. Bütün odalarda gömme dolap ve klima yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Midu Residence konumu hakkında

Mersin’in Yenişehir İlçesi’nde yer alan proje Fuat Morel Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Şehir merkezinde yükselen proje Palm City AVM’ye yürüyüş mesafesindedir. Üstelik çevresinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, semt pazarı, spor salonu, hastane, sağlık ocağı ve eczane mevcuttur. Bununla birlikte dolmuş, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Midu Residence fiyatları ne kadar?

Son dairesiyle sahibini bekleyen Midu Residence projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 249 metrekare olan 4 artı 1 dairenin fiyatı 7.000.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0(535) 458 38 31 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine ulaşmak için tıklayınız…