MiaPort Concept fiyat

İstanbul şehrinin Arnavutköy ilçesinde MiaPort Concept projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Çağlayan İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birçok bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar ilgi görüyor. MiaPort Concept projesi bünyesinde 95 adet konut barındırıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

MiaPort Concept projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak yaşama kazandırılıyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise 73 metrekare ile 139 metrekare arasında değişiyor.

Bahsi geçen konutların fiyatları ise 270 bin TL ile 850 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların donatıları nelerdir?

Bahsi geçen proje kapsamında alıcılar için birçok donatı hayata geçiriliyor. MiaPort Concept projesinde kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. Bunların yanı sıra site sakinleri için çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru ve tenis kortu mevcut. Ayrıca proje kapsamında kameralı güvenlik, kapalı otopark ve güvenlik hizmeti de yer alıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

MiaPort Concept projesinde bulunan konutlar merkezi lokasyonu itibariyle de ilgi görüyor. Söz konusu olan projedeki konutlar Karlıbayır Mah.Selçuklu Caddesi’nde inşa ediliyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılının Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 02125973597

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın