Mia Termal

Mia_Thermal_Evleriİstanbul, Bursa ve İzmit’e birer saatlik mesafede, Marmara’nın yeni gözdesi haline gelen Yalova’nın en güzide bölgesi olan Termal ilçesinde yükselen Mia Termal mavi ve yeşilin; ressamların tuvallerini süsleyen güzellikte birbiriyle buluştuğu cenetten bir köşe: Hayalinizdeki yuvaya Beytturk kalitesi ve güvencesiyle kavuşturan nadide bir proje..

Mia Thermal; 17 bin 500 metrekare üzerine kurulmuş, toplamda 16 ikiz süper- lüks villa ve 42 adet dubleks tarzı sıra evlerden oluşan, bölgenin villa ve daire tarzlarını aynı anda bünyesinde barındıran tek projedir.

Sıra Evler

Şık ve modern görünümleri, göz alıcı tasarımları ve müşterilerimizin zevklerine göre dizayn edilebilen sıra evlerimiz; ikişer katlı dubleks dairelerden oluşmaktadır. Lüks ve konforun hakim olduğu, 135 metrekarelik ve 4+1 şeklinde dizayn edilen dairelerimizde müşterilerimizin konforlu yaşamı için bütün imkanlar sunulmuştur. Şöyle ki; her dairenin bina girişleri sadece o dairede ikamet eden site sakinine ayrılmış ve aynı zamanda müşterilerimizin kendi zevklerine uygun dizayn edebilecekleri geniş bir bahçe bulunmaktadır. Ayrıca inşaatlarında en üst düzey kalitede malzeme kullanan firmamız, kalitede prensibinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Villalar

Doğa içerisinde, akıllardaki klişe villalardan çok daha farklı, özgün ve benzersiz bir villa tipi. 240 metrekarelik villalarımızda benzersiz yaşam alanı sunuyoruz. İkiz villa şeklinde tasarlanan villalarımız, oval tasarımları ile hem farklı ve şık bir gösteriş hem de müşterilerimizin aileleri ile keyifli vakit geçirecekleri yaşam sunuyoruz. Bahçelerimizin dizaynını tamamen siz değerli müşterilerimize bırakıp, bakımını ise projemizdeki profesyonel bahçıvanlarımıza emanet ediyoruz.

Beytturk Yatırım şirketimizin hayata geçirdiği projemiz inşaat öncesi profesyonel araştırma ekibiyle gerçekleştirilen zemin dayanıklılık analizleri ile profesyonelliğin siz değerli müşterilerimizle buluştuğu adres olmaya devam ediyor. Termal yerleşim merkezine 3 dakika, Yalova şehir merkezine ise yalnızca 7 dakika uzaklıkta olan projemiz, şehrin gürültüsünden uzakta aynı zamanda şehir ile iç içe bir yaşamı sizlere vaat ediyor.

Proje Sıpa merkezlerimizde Meşhur Termal kaplıcalarından gelen şifalı termal suyu bulunan projelerimiz ile doğa içerisinde bir yaşam sizleri bekliyor. 24 saat resepsiyon ve güvenlik görevlilerimizin bulunduğu projemizde bahçemizin bakımı için tutulan bahçıvanlar dahil olmak üzere bütün bakım ve onarım çalışmaları için profesyonel ekibimiz hizmetinizde. Proje kapsamında; bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek süper marketimiz ve ailenizle yemek yiyebileceğiniz nezih bir restoran da bulunmakta. Sosyal alanları ve çocuk parkları ile Mia Termal sizlere bir inşaat projesinden çok daha fazlasını; bir yaşam alanı sunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın