emlakbulten.com

Mia Life Gaziemir konut projesi sosyal donatıları

İzmir’in Gaziemir ilçesinde, Koç İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Mia Life Gaziemir konut projesi, toplam 3 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

2 blokta toplamda 46 adet daireden oluşan konut projesindeki bütün daireler, 3+1 tipte olacak şekilde tasarlanmış durumda. Blokların zemin artı 5 kat şeklinde tasarlandığı konut projesindeki dairelerin büyüklüğü 140 metrekare olacak.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Mia Life Gaziemir konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler, 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Projedeki bütün dairelere banka kredisi kullanarak sahip olabilmek mümkün. Projede kişiye özel ödeme seçeneklerinden de yararlanılabiliyor. Satılık sadece 1 adet dairenin bulunduğu konut projesinden ipotek kredisi programı kapsamında da konut sahibi olunabiliyor.

Mia Life Gaziemir konut projesi sosyal donatı olanakları neler?

Konut projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, tenis kortu, Türk hamamı, yürüyüş parkuru, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, merkezi uydu sistemi ve güneşlenme terası gibi birçok sosyal donatı özelliği mevcut durumda bulunuyor.

Asansörlü olan konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatıldı. Intercom sisteminin yer aldığı projede, ısıtma sistemi olarak kombi tercih ediliyor. Hilton lavabolu olan projede, balkon da mevcut durumda bulunuyor.

Konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, oldukça merkezi bir konumda inşa ediliyor. Proje, Gaziemir tren istasyonuna sadece 2,3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Konut projesi, Adnan Menderes Havalimanı’na da yakın bir noktada hayata geçiriliyor.

Mia Life Gaziemir konut projesi, Irmak Mah. 38/35 Sok. No: 3 Gaziemir/İzmir adresinde yükseliyor. Konut projesi hakkındaki bütün detaylı bilgilere 0232 220 47 48 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.