Mia Casa Bursa fiyat

Bursa şehrinin Nilüfer ilçesinde Mia Casa Bursa projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Belsa Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 3 bin 461 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 128 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Mia Casa Bursa projesinde bulunan konutlar 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 107 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 23 Nisan Mahallesi’nde inşa edildi. Mia Casa Bursa projesi Mithat Paşa Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Mia Casa Bursa projesindeki 2+1 konutların fiyatları 469 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 9 284

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın