Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Meydan Plus Sultangazi Nisan 2024’te teslim

Meydan Plus Sultangazi konut projesi İstanbul’un Sultangazi İlçesi’nde inşa edilerek değerli bir lokasyonda konumlandırılmaktadır. Üstelik bahsi geçen proje Dostlar İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde toplam 48 adet daire yer almaktadır. Bununla birlikte 8 dükkan ve 30 adet ofis bulunmaktadır. Daireler ise 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Dostlar İnşaat firması ayrıcalığı ile yaşama geçirilen projede 12 katlı modern bir bina yükselmektedir. Bu bina içerisinde toplam 48 adet daire yer almaktadır. Bunun yanı sıra binada 8 dükkan ve 30 adet ofis mevcuttur. Bu daireler ise 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 128 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 100 metrekare olmaktadır. Site güvenliğini sağlamak için 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Her bir daire için otopark alanı mevcuttur. Ortak alan içerisinde sauna, spor salonu, mescid ve toplantı salonu yer almaktadır.

Tüm dairelerde ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Akıllı ev sistemi özelliği ile telefondan daire yönetimi sağlanmaktadır. Bununla birlikte tüm konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Ankastre mutfak seti, ebeveyn banyosu, duşakabin ve vestiyer gibi pek çok farklı özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Meydan Plus Sultangazi konumu hakkında

İstanbul’un Sultangazi İlçesi’nde hayata geçirilen proje Cebeci Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Bunun yanı sıra söz konusu proje Sultangazi’nin en değerli bölgesinde yer almaktadır. Yeni yapılacak meydana bakan projenin ön tarafında, yeni yapılacak metro hattının da çıkışı bulunmaktadır.

Meydan Plus Sultangazi fiyatları ne kadar?

Meydan Plus Sultangazi projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık gösterebilmektedir. Brüt 128 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 5.200.000 TL ile 5.700.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca projenin teslim tarihi Nisan 2024 olarak planlanmıştır.

Proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0(212) 667 63 24 veya 0(538) 824 00 75 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…