Meydan Eryaman’da 229 bin TL’ye

Ankara’nın Etimesgut İlçesi, Eryaman’da, Göksu mahallesinde yer ala, Meydan Eryaman Konutları Dörtbey İnşaat ve BCM İnşaatın beraber olduğu bir proje.

17 bin 700 metrekare arsa alanına sahip ve 6 bin 700 metrekarelik alanı ise bahçe  mobilyaları, süs havuzu, peyzaj alanları ve kamelyaları ile göz dolduruyor.

Proje, 2+1, 3+1 ve çeşitli tiplerde ticari alanlardan oluşan, karma konutlardan var oluyor. Toplam da 550 konut tasarlanıyor; 96 tane 3+1, 454 tane 2+1 olmak üzere. Ayrıca 51 tane de iş yeri barındırıyor. Konutların genişlikleri: 76 ve 86 metrekare, ile 103 metrekare arası değişiklik gösteriyor.

Meydan Eryaman projesinin fiyat aralığı 2+1 konutları 229 bin TL den, 3+1 konutların ise 329 bin TL den başlıyor. Yüzde 25 peşinatla ev sahibi olunuyor, kalan kısıma ise bankadan kredi çekilip ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Susuz kavşağının yanında hayata geçen proje; İstanbul, Samsun, Konya ve Eskişehir yollarının kesiştiği yerde bulunuyor, ilçenin en büyük AVM ve eğlence merkezi Optimuma yakınlığı yine konumunun özelliğini hatırlatıyor. Başkentin her tarafına ulaşımın kolaylığı da gözden kaçmıyor.

Meydan Eryaman Konutları modern yapısıyla, özel mimarisiyle, çevresindeki arazilerin park ve yeşil alandan oluşması, üzerine hiçbir zaman gölge düşmeyecek cepheleri ile farklı ve değerli bir proje olduğunu bize bir kez daha hatırlatıyor.

Meydan Eryaman Ankara projesinde yer alan bazı sosyal donatılar: resepsiyon, yürüyüş yolları, koşu parkurları, çocuk oyun alanları, güvenlik vs. en önemlisi de otopark sorunu bu projede sorun olmuyor artık, 201 adet açık, 397 adet kapalı olan toplam 598 adet park yeri kullanımı hazırlanmış.

2020’nin Nisan ayında Projenin teslimatlarının yapılması planlanıyor, projenin tamamlanmasından sonra Konut Sakinlerine yüzde 30 kar sağlayacağı düşünülüyor.

Telefon: 0312 234 10 10

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın