Meydan Dükkanları görücüye çıkıyor

Meydan Dukkanlari1 milyonluk şehrin çekirdeğinde bulunan Meydan Dükkanları, Türkiye’de ilk defa kamu kurumlarını tek bir merkezde toplayan kent meydanında yer alıyor.

Meydan Dükkanları’nın çevresinde; 9 ihtisas hastanesinden oluşan İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü, 372 bin metrekarelik Türkiye’nin en büyük şehir parkı, metro, tramvay, meydan altı otopark alanı ve 3. Köprü bağlantı yolu bulunuyor.

Yatay ve dikey birleştirme yapılabilir

Akıllı modüler mimariyle inşa edilen Meydan Dükkanları’nda ünitelerin büyüklüğü 40 metrekare ile 2113 metrekare arasında değişiyor. Daha fazla yatırımcının faydalanabilmesi için akıllı modüler yapıda inşa edilen Meydan Dükkanları bu özelliğiyle yatay ve dikey birleştirmelere müsait durumda. Cadde Dükkan, cadde mağaza, teras dükkan ve teras mağaza olarak sınıflandırılan Meydan Dükkanları’nda 2 market alanı, 90 adet cadde dükkan, 80 adet cadde mağaza, 102 adet teras dükkan ve 58 adet teras mağaza bulunuyor.

Rekabette eşit fırsatlar sunabilmek adına Emlak Konut GYO tarafından açık artırmayla satılması zorunlu tutulan Meydan Dükkanları’na ön başvuru proje web sitesinden yapılıyor. 15 Mart’ta gerçekleştirilecek açık artırma için herhangi bir ön şart aranmazken son başvuru için 13 Mart mesai bitimine kadar başvuru yapılması gerekiyor.

Fiyatlar 240 bin TL’den başlıyor

Emlak Konut gelir paylaşımı modeliyle Makro – Akyapı Ortak Girişimi’ne ihale edilen projede, küçük, büyük tüm yatırımcılar için dükkan sahibi olma imkanı sunan Meydan Dükkanları’nın muhammen bedelleri şöyle;

90 adet Cadde Dükkanı 520 bin ile 1 milyon 640 bin lira arasında,
102 adet Teras Dükkanı 240 bin ile 820 bin lira arasında,
Cadde Mağazası 700 bin ile 3 milyon 110 bin lira arasında,
Teras Mağazası 410 bin ile 1 milyon 690 bin lira arasında.

Tel: 444 61 71

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın