Mevsim İstanbul’da kredili ödeme

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Kağıthane ilçesinde, Sarılar İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Mevsim İstanbul konut projesi, toplam 6 bin 972 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Projede 3 blokta toplam 187 adet daire yer alıyor. Projede 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda. Projedeki 2+1 tipteki daireler 93 metrekare ila 152 metrekare arasında, 3+1 tipteki daireler 144 metrekare ila 258 metrekare arasında ve 4+1 tipteki daireler 249 metrekare ila 255 metrekare arasında tasarlanarak alıcıya sunuldu. Projedeki bloklar 10 katlı olarak tasarlanarak inşa edildi

Proje, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Mevsim İstanbul konut projesi ödeme planı

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 838 bin TL’den, 3+1 tipteki daireler ise 1 milyon 593 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Projedeki en yüksek konut fiyatı da 2 milyon 12 bin TL olarak alıcıya sunuldu.

Projede banka kredisiyle veya konut firması bünyesinde taksitlendirme yaparak daire sahibi olabilme olanağı var.

Mevsim İstanbul konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı olanağı mevcut. Projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, masa tenisi, sinema, futbol sahası ve basketbol sahası, açık ve kapalı otopark gibi çeşitli sosyal donatı olanakları bulunuyor.

Asansörlü olan konut projesinde ısınma sistemi olarak merkezi sistem kullanılıyor. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış olan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Belgrad Ormanı manzarasına sahip olan konut projesi, TEM’in hemen yanında hayata geçiriliyor. Proje; Nişantaşı Üniversitesi’ne 1,5 kilometre, Türk Telekom Arena’ya 3 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 7 kilometre mesafede inşa ediliyor.

Mevsim İstanbul konut projesi, Hamidiye Mah. Alp Sok. No: 7 Kağıthane /İstanbul adresinde yer alıyor. Konut projesi ile ilgili olan detaylı bilgilere 0212 294 02 03 numaralı telefonu arayıp ulaşılabiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın