Metropol İstanbul AVM açılıyor

Metropol İstanbul projesinde; ofis ve konutlarda yaşamın başlamasının ardından alışveriş merkezi de açılıyor. Nisanda açılması planlanan Metropol İstanbul AVM’de; 1 kilometre uzunluğunda şehir parkı, 4.000 araçlık otoparkı, cadde, meydan ve sokaklar ile aile eğlence merkezi yer alacak.

TEM’den ek bağlantı yolları ile kolay ulaşılabilir bir konumda bulunan Metropol İstanbul, 1 kilometre uzunluğunda şehir parkı, 4.000 araçlık otoparkı, tavan yükseklikleri, geniş koridorları, cadde, meydan ve sokakları, yeşil peyzaj alanları ve Anadolu Yakası’nın kapalı alan içinde gerçekleştirilen en büyük Aile Eğlence Merkezi ile dikkat çekiyor. Metropol İstanbul’da, 250 mağaza bulunacak.

ASSET Yatırım Yönetim A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Merve Timurlenk Şengül, Metropol İstanbul AVM’de zengin marka çeşitliliği sağlayabilmek için perakende ve gıda sektöründeki hemen hemen tüm firmalarla görüştüklerini söyledi. Şengül “18 aydır devam eden bu çalışmalar neticesinde müşteri kitlemize hitap edecek tüm sektörler ve markalarla bir araya geldik. Metropol İstanbul AVM’de çok güçlü zengin bir marka karması kurguluyoruz. Piyasa da oluşan negatif algının aksine; alışveriş ve keyif merkezi olarak tanımladığımız bu rol model projemize perakende sektörünün pozitif yaklaşımı ve projemizin başarısına inanıp desteklemeleri bizi oldukça memnun ediyor” diye konuştu.