Mesa Orman Çubuklu nerede

İstanbul şehrinin Beykoz ilçesinde Mesa Orman Çubuklu projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Mesa Mesken firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 30 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Mesa Orman Çubuklu projesi bünyesinde 219 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Bahsi geçen proje konumu itibariyle de ilgi görüyor. Mesa Orman Çubuklu projesi Acarlar Mahallesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Mesa Orman Çubuklu projesinde bulunan konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1’den 6+1’e kadar farklılık gösterecek daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 79 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Mesa Orman Çubuklu projesinde bulunan 2+1 konutlar 2 milyon 290 bin TL ile 2 milyon 425 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 2 milyon 800 bin TL ile 2 milyon 960bin TL arasında değişiyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Mayıs ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 4449366

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın