Mesa Cadde nerede

İstanbul iline bağlı bulunan Maltepe ilçesinde Mesa Cadde projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Mesa – Caba – Aslan Adi Ortaklığı imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje dört bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 11 bin 669 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Mesa Cadde projesi bünyesinde 253 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Mesa Cadde projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde inşa ediliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri ise 76 metrekare ile 229 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Mesa Cadde projesinde bulunan konutların fiyatları 449 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki konutların en yüksek fiyatları ise 1 milyon 949 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Maltepe Mahallesi’nde inşa ediliyor. Mesa Cadde projesi Bağdat Caddesi’nde yaşama kazandırılıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 9 366

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın