Mesa Cadde dilekleri gerçeğe dönüştürüyor

Mesa Cadde sakinleri, konut projesi ile bir çocuğun dileğini gerçekleştirecek. Projeden ev sahibi olmaya karar veren her ev sahibi için Bir Dileğim Var Derneği’ne bağışta bulunulacak.

2014 yılında kurulan Bir Dileğim Var Derneği, Türkiye’nin her yerindeki çocuk onkoloji hastalarına ulaşarak onlara moral vermeyi amaçlıyor. Mesa Cadde projesi de bu anlamlı projeye katkı sağlamak istiyor.

Konut projesi; Mesa, Aslan Yapı ve CABA’nın ortaklığıyla hayata geçiriliyor. Şık bir tasarıma sahip olan konut projesi, Bağdat Caddesi’nde yükseliyor.

Toplam 11 bin 669 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen konut projesi, 4 blokta 253 adet daire ve ticari ünitelerden meydana geliyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut tiplerinin yer aldığı projedeki dairelerin büyüklükleri, 76 metrekare ila 229 metrekare arasında değişiyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen Mesa Cadde konut projesinin Temmuz 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 599 bin TL ila 2 milyon 558 bin TL arasında değişiyor. Projede yüzde 5 peşinat vererek yüzde 0,98 faiz oranlı banka kredisi kullanabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Konut projesinde güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri bulunacak. Projede bir de açık hava caddesi bulunacak. Bu caddede mağazalar, kafeler, restoranlar, yoga ve pilates için çim alanlar ile açık hava sineması gibi çeşitli özellikler yer alacak.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Mesa Cadde konut projesi, Maltepe sahil yoluna 5 dakika yürüme uzaklığında. Süreyya Plajı Tren İstasyonuna 300 metre uzaklıktaki proje; Bağdat Caddesi’ne 5 dakika, Kadıköy’e ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 23 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Konut projesi, Maltepe Mah. Bağdat Cad. Maltepe/İstanbul adresinde yükseliyor.

Proje ile ilgili tüm bilgilere 444 9 366 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın